DODÁVKOVÁ AUTODOPRAVA

PROFESIONÁNÍ KURÝRNÍ SLUŽBY

Dodávková a kurýrní autodoprava www.expresskuryr.cz realizuje jednorázovou, příležitostnou nebo pravidelnou vnitrostátní i mezinárodní autodopravu. Autodoprava od nás funguje rychle a spolehlivě a plně se přizpůsobí vašim požadavkům.

Autodoprava obecně zahrnuje převoz jakéhokoli zboží, nákladů a to včetně nadměrných břemen a palet. Přeprava se provádí automobily s hmotností do 3,5 tuny  zaměřujeme se na převoz kusového zboží a palet.

Dodávková a kurýrní  služba pro firmy a eshopy. Pokud potřebujete zajistit přepravu kusových zásilek  můžeme zajistit kdekoli po republice případně zajistíme i mezinárodní dodávkovou přepravu.

Kromě přepravy dodávkovými vozidly můžete využít i služeb expresní kurýrní přepravy kusových zásilek, která je provedena bez vašeho zbytečného čekání a svozu na depo, ale doručením přímo do cílové destinace. Zásilku jednoduše vyzvedneme u Vás a doručíme adresátovi.

Dodávková autodoprava do 3,5 tuny
Chcete-li si nechat převézt náklad, který není těžší než 3,5 tuny, využijte našich služeb. Dodávková autodoprava je tedy vhodná pro náklad menšího objemu a nižší váhy. Dodávková autodoprava může být realizována kdekoliv v ČR.